Олексій Бучік  став нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем

06 жовтня минає рік від дня загибелі захисника України Олексія  Івановича Бучіка. Народився Олексій у Криму, а з 1995 року, переїхав з батьками в Баланівку, де  створив власну сім’ю, знайшов багато друзів та однодумців.   Гарний, веселий, розумний,  безкорисливий, ввічливий, завжди готовий прийти на допомогу  – це ще не всі слова, які можна про нього сказати. Але проклятий ворог змінив його життя зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне…

   Із самого початку вторгнення на Сході України був у зоні АТО у гарячих точках, де велися запеклі бої. Після повномасштабного вторгнення росії він без вагання знову став на захист рідної країни. Старший розвідник відділення взводу спостереження розвідувальної роти, старший сержант Олексій Бучік, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув у бою на півдні України  6 жовтня 2022 року.  

  Важко знайти слова співчуття, які б  загоїли біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про захисника України,  відважного воїна Олексія Бучіка стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у нашій пам’яті.  Олексій став нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!