Основні принципи цивільного захисту

 

   25-27 вересня  2023 року Людмила Німчук – директор КЗ «Бершадська бібліотека»,  взяла участь у функціональному  навчанні з питань цивільного захисту. Таку підготовку  проходять особи керівного складу та фахівці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Онлайн-навчання відбувалося у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Вінницької області

Цивільний захист – комплекс заходів, які реалізуються на території України в мирний час та в особливий період і спрямовані на захист населення, територій, навколишнього природного середовища, майна, матеріальних і культурних цінностей від надзвичайних ситуацій та інших небезпечних подій, запобігання виникненню таких ситуацій та подій, ліквідацію їх наслідків, надання допомоги постраждалим, здійснення державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 В Україні йде війна, тому знання з цивільного захисту є важливим інструментом захисту населення під час надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.