Оn-line зустрічі у бібліотеці з нагоди дня ментального здоров’я

 Сьогодні бібліотечні працівники  КЗ «Бершадська бібліотека» долучилися до on-line зустрічі з нашою землячкою, письменницею, психологинею Тетяною Дугельною на тему «ОСНОВИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ».

Українцям, особливо в умовах війни, варто звертати увагу саме на аспекти свого ментального здоров’я. Тетяна Миколаївна привітала всіх, хто прагне здоров’я на всіх рівнях, закликала дослухатися до себе,  до своїх емоцій та потреб.

У кожного з нас є можливість зламати стереотипи щодо різних психічних розладів та зменшити негатив проблем пов’язаних з нашою психікою.

Психологиня розповіла про образи – перші негативні емоції, які псують наше ментальне здоров’я. Образи не дають нам розвиватись та фіксують увагу лише на минулому. Також авторка розповіла про власну книгу “Заборони собі образи. Основи ментального здоров’я”. Усім присутнім було запропоновано протестувати себе, щоб визначити, чи є проблеми з ментальним здоров’ям.

Незабаром, користувачі бібліотеки зможуть прочитати книги Тетяни Дугельної, які вона люб’язно подарувала нашій книгозбірні.

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я,  психологи пропонують щодня  дбати про своє здоров’я , бо ми є те, що ми думаємо, про що переживаємо, які емоції відчуваємо. Тож доброго нам усім здоров’я та радісної перемоги над ворогом!       

#worldmentalhealthday