Пам’ятаймо героїв, що за нас полягли

     23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за свободу країни, Бершадська публічна бібліотека запрошує переглянути  підготовлений  відео-спогад «Земляки, які загинули за Україну»

    Національно- визвольна боротьба українців триває сотні років. Сьогодні  за право жити, бути українцями, за майбутнє України віддають життя кращі сини і доньки нашої держави. Ми не здамося, бо ми  на  своїй землі, ми витримаємо, хоча багато безневинних жертв,  ми сильні духом, нас не зламати  рашистській навалі.  

    Весь світ побачив, що Україна – це країна, що не стане на коліна. Гімн України стверджує: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу”. Ці слова  розуміє кожен українець. Ці слова відповідають дійсності – ми готові віддати своє життя, аби наші діти жили у вільній незалежній державі, щоб тут не було жодного “русского міра”…

   Українські воїни, волонтери, цивільні вражають своєю людяністю, гідністю, жертовністю. Щоразу  чорна звістка з фронту змушує оплакувати болючу втрату,  вже плачуть не очі, вже плачуть серця матерів, батьків, дітей, коханих, друзів, побратимів.  Наш біль – нестерпний. Бо гинуть відважні, патріотичні, українці. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрат та не загоїти душевні рани. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять кожного вірного сина і доньку України.  Вони виборюють для України волю, нашу державність, територіальну цілісність, культурну спадщину, мову та право бути УКРАЇНЦЕМ.

        Їх імена навіки закарбовані  в пам’яті теперішнього та прийдешніх поколінь.        Слава Україні!       Героям Слава!