Партнери та благодійники

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу»

All-focus

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» 27 лютого 2023 року отримав понад 200 книг, завдяки  благодійній акції «Українським дітям – українську книгу».  Щиро дякуємо організаторам акції та особисто нашій землячці, поетесі, науковиці  Наталії Сергіївни Бовтрук за розуміння, підтримку та сприяння діяльності бібліотек громади.

    Передані Вами нові, сучасні,  україномовні книги знайдуть свого читача, відкриватимуть  світ маленьким читайликам   та будуть добрими друзями і порадниками для молоді і дорослих користувачів бібліотеки.

  В отриманому зібрані книг: художня, історична, дитяча література, яка користується популярністю серед читаючого населення. Вдячні кожному книгодарувальнику  за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги і читання.

 Запрошуємо усіх бажаючих переглянути свої домашні бібліотеки чи просто придбати і подарувати сучасну книгу бібліотеці. Ваші книжкові  дарунки займуть чільне місце у фонді нашої бібліотеки і будуть цікавими та корисними нашим читачам.

Благодійний фонд «БФ МХП-ГРОМАДІ», Народний депутат Микола Кучер

До  Комунального  закладу «Бершадська бібліотека» в День книгодарування завітали представники Благодійного фонду «БФ МХП-ГРОМАДІ», які  передали вітання від Народного депутата Миколи Кучера.  Сьогодні бібліотека отримала у подарунок 330  примірників  книг переданих бібліотекам від Миколи Івановича Кучера, працівників головного офісу ПрАТ  «Зернопродукт МХП»  та Бершадського відділення ПРАТ “ЗЕРНОПРОДУКТ МХП“.

     Директор КЗ «Бершадська бібліотека» Людмила Німчук провела екскурсію по бібліотеці, розказала про головні заходи, напрямки роботи, плани, напрацювання. Ознайомила з роботою основних підрозділів бібліотеки, подякувала книгодарувальникам за підтримку, за розуміння  та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

Однією з особливостей Дня книгодарування є те, що він припадає на 14 лютого. Цей день дарує ще один привід нагадати про свої почуття. Традиційно, у цей день люди обмінюються книгами: дарують їх один одному, чи навіть перехожим, залишають у поштових скринях, в бібліотеках.

Буває  людям не вистачає слів, щоб висловити  свої  почуття, а книга може сказати набагато більше ніж валентинка. Тож  даруйте книги бібліотекам, друзям, рідним, коханим. Нехай вони приносять тепло, доброту, щирість, любов, позитивні емоції.