Перевірте свій рівень кіберграмотності

Офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» КЗ «Бершадська бібліотека» інформує про можливість перевірити свій рівень кіберграмотності та вміння орієнтуватися в кіберпросторі.

Війна триває і в інформаційному просторі, тому важливо навчитися захищатися від кіберзагроз. Презентуємо Кіберграм — онлайн-тест, який допоможе визначити, наскільки ви розумієтеся на правилах безпечної поведінки в інтернеті.

Він містить 15 запитань з 5 тем:

  • Захист пристроїв та безпечне підключення до мережі інтернет
  • Захист персональних даних і приватності. Безпека в інтернеті
  • Захист особистих прав споживача від шахрайства та зловживань
  • Захист здоров’я і благополуччя
  • Захист навколишнього середовища

Ловіть посилання та проходьте тест — https://osvita.diia.gov.ua/cybergram

Після проходження отримаєте сертифікат, який зможете додати резюме.

Зрозуміли, що хочете поглибити знання в кібері? Зробили для вас добірку освітніх продуктів: «Кіберняні», «Основи кібергігієни», «Обережно! Шахраї». А також гайди «Навіщо вам кібергігієна?», «Кібергігієна під час війни» і симулятор «Персональна кібергігієна».

Убезпечте себе від інтернет-шахраїв!

Тест створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

     Шановні жителі міста та громади! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта». Ми запрошуємо вас скористатися нашими послугами і відвідати бібліотеку. Тут ми вам допоможемо освоїти інтернет простір, отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з кіберграмотності.