Перлинки Бершадщини с. Вовчок

Відеоролик “Найкраще у світі – рідна сторона”

Край де народився, ріс, де сходив рідні стежини босими ногами – наше невелике, красиве та затишне село Вовчок.

Історія його виникнення сягає другої половини XVII ст. Десь на 1673 рік, саме в цей час характеризується боротьбою козаків проти розгулу татар і турків. У Чечельнику розташовувався в 1673 році козацький полк на чолі з кочовим гетьманом Іваном Сірком. Отже, село бере початок з такої сторожки, яку козаки укріпляли захисними спорудами і називали «вовчі ями». Це викопаний рів, де укопувались загострені дерев’яні коли і прикривались сухим хмизом. Спочатку цю сторожку називали «Вовчі ями», а коли селились тут жителі з навколишніх сіл, бо був родючий грунт, то це поселення називали Вовчок. У 1764 році у селі побудовано церкву в честь Архістратига Михаїла.

У нашому мальовничому селі живуть добрі та працьовиті люди. Одним із таких людей є Василь Корчинський, який народився в нашому селі. Це художник-графік, член спілки художників України, лауреат премії Григорія Якутовича, його роботи ви можете подивитися на світлинах.

Зараз у селі функціонує сільський клуб та магазин продовольчих товарів. Молодь з радістю бере участь в культурних заходах.

Наше село залюбки приймає гостей, тому і вас запрошуємо відвідати наш гостинний край!