Письменник подарував книги бібліотеці

  КЗ «Бершадська бібліотека» триває акція «Подаруй книгу бібліотеці». Бібліотекарі звертаються до користувачів, друзів, знайомих, до авторів книг і благодійників – подаруйте книгу бібліотеці. На одне із таких звернень відгукнувся письменник автор  роману «Шлях вітру. Третє ім’я» та «Шлях вітру. Південна віхола» Олександр Курись. Вчора бібліотека отримала два примірники його книги «Шлях вітру. Третє ім’я». Надсилаючи свої твори з дарчим написом Олександр Курись побажав кожному читачеві роману «Здійсніть подорож у наше далеке минуле разом з героями роману!».

Творчість Олександра Курися дещо  відрізняється від творчості інших письменників.  Героїв роману автор не ідеалізує,  у  його твори треба вчитуватися, думати, в них глибокий зміст. «Ми знаємо Європейську історію краще, ніж свою. Святий обов’язок письменника – донести до нащадків історичну правду про зародження та становлення Київської Русі», – наголосив пан Олександр на презентації своєї книги.

 “Шлях вітру. Третє ім’я це роман, що має свою  індивідуальність, стилістику, мовну палітру та знайомить читача з подіями  стародавнього світу на межі поганства та раннього християнства. Це історія , що прийшла до нас крізь століття, тут і кохання, і кривавий біль, і війна. Твори Олександра Курися варто перечитувати ще раз і ще раз, бо вони спонукають до роздумів, аналізу подій, порівняння і осмислення…

    Запрошуємо  бершадчан та   усіх, хто цінує книгу і бібліотеку взяти участь в акції «Подаруй сучасну книгу бібліотеці»!  На нові книги чекають діти, підлітки, дорослі- користувачі нашої бібліотеки.