Подавати заяву про субсидію втричі швидше в Дії

   КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про можливость подати заяву на оформлення субсидії в Дії. Бібліотечні працівники  допоможуть  і розкажуть, що потрібно зробити. Дія розробила бета-тест. Долучаєтеся до бета-тесту — допомагаєте команді Дії вдосконалити сервіс. Перевірте, як працює оновлена форма подання заяви про субсидію. Спойлер: це можна зробити за 7 кроків, а не за 21, як раніше.

Ви наш ідеальний помічник, якщо маєте:

картку платника податків (РНОКПП) у Дії

підстави для отримання субсидії

не отримували субсидію раніше

Субсидію призначають людям, дохід яких не дає змоги самостійно платити за житлово-комунальні послуги. В галереї перелік, хто може отримати допомогу

Зацікавилися? Нумо реєструватися на бета-тест за посиланням https://t.me/diia_beta_bot?start=home

Робимо взаємодію з державою приємнішою

Сервіс удосконалено Міністерством цифрової трансформації спільно з Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) у межах «Проєкту підтримки Дія» за фінансування Уряду Японії, а також Міністерством соціальної політики та Пенсійним фондом України.

    Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

    Сучасна діджиталізація вносить позитивні зміни в усі сфери життя українців: культуру, освіту, роботу, медичне обслуговування та соціальне забезпечення.

    Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека», у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.