Подаруйте бібліотеці книгу – поділіться мудрістю!

    Щороку  на завершення вересня бібліотекарі та користувачі бібліотек відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Вже стало доброю традицію щовересня проводити  акцію «Подаруй бібліотеці книгу!».

    Зараз бібліотеки проводять актуалізацію своїх книжкових фондів, замінити вилучені книги необхідно новими цікавими, корисними, україномовними виданнями, які знайдуть свій відгук у серцях  користувачів. Акція «Подаруй бібліотеці книгу!» проводиться  з метою виховання шанобливого ставлення до книги, підвищення престижу читання книг, а також спрямована на поповнення бібліотечних фондів цікавою літературою з усіх галузей знань для наших читачів 

    Комунальний заклад «Бершадська бібліотека»  щиро вдячний користувачам, які вже подарували нам книги і запрошує бершадчан та гостей громади взяти участь у благодійній акції та подарувати нову україномовну книгу бібліотеці.

    Кожен подарунок важливий для нас, адже він дає можливість оновити книжковий фонд бібліотек  та порадувати свого читача. Подаруйте бібліотеці книгу – поділіться мудрістю!