Поетичне панно «Вона свою любов у віршах нам передала»

     

   22 лютого у Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» завітали учні 5-В класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Підлубною та класним керівником Мирославою Войтенко. А все тому, що у бібліотеці відбулося поетичне панно «Вона свою любов у віршах нам передала», приурочене  відзначенню 153-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

     Діти уважно слухали розповідь бібліотекарки Світлани Єгорової та дізналися багато цікавих фактів про життя і творчість Лесі Українки. Хлопців і дівчаток просто вразила мужність й незламність цієї письменниці у боротьбі з 30-річною хворобою. Тому одним з улюблених віршів п’ятикласники назвали “Як дитиною бувало упаду собі на лихо”. Та й настрій, що панував у бібліотеці, був дуже теплим та добрим. Ліцеїстів цікавило все: якою була Леся в дитячі роки, коли і де написала перший вірш, чому взяла псевдонім Українка, як боролася з важкою недугою. А ще наші читачі побували героями казки “Біда навчить ” і продекламували багато віршів відомої письменниці. Також діти ознайомилися з цікавими книгами про життя і творчість Лесі Українки, переглянули уривок з анімаційного фільму «Мавка» та обрали твори письменниці для домашнього читання.

   25 лютого в Україні відзначається  день народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до читання творів Лесі Українки. У бібліотеці будуть раді бачити шанувальників Лесиного слова.