«Попереджений, значить захищений»

   Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,  бібліотекарі КЗ «Бершадська бібліотека»  Ольга Дашківська та Алла Іванчишина провели інформаційну бесіду з ліцеїстами Бершадського професійного ліцею. Спілкування відбувалося у  формі ситуаційної гри «Попереджений, значить захищений.».   Під час бесіди  детально обговорили, що таке СНІД та ВІЛ-інфекція, ознайомилися із шляхами поширення захворювання, способами і методами профілактики та  наслідками СНІДу.  

    Бібліотекарі розповіли про історію виникнення СНІДу та про творця «червоної стрічки» − американського художника Франка Мура, який став жертвою епідемії.  Учасники заходу ознайомилися з інформаційною викладкою «Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас!», на якій представлені видання, що розкривають історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи його поширення, інформують про стан захворюваності в Україні та заходи запобігання епідемії.

    Щорічно 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людейнесе ця глобальна проблема. Пам’ятаймо! СНІД ще не переможений, ось чому так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди. Бережіть себе, піклуйтеся про ближніх. Будьте здорові!