Презентація літературної вітрини «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай»

       

В рамках тижня дитячого читання «Дитина читає – Україна перемагає» в Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулася презентація літературної вітрини «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай». Бібліотекар Олена Струтинська познайомила юних користувачів з народознавчою літературою, яка описує культуру, побут, звичаї українського народу.

Кожний народ має свої звичаї та традиції. Наші національні традиції дуже багаті і давні. Народні звичаї і обряди донесли до нас багато цікавих відомостей про наших пращурів. Вони дають можливість глибше дізнатися про наші корені. Саме тому ми маємо  відроджувати забуті й дотримуватися живих традицій, що збагачують наше життя.

Нині народні традиції і звичаї стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. І кожен з нас є спадкоємцем цього великого скарбу, продовжувачем традицій народної культури. В чому вони полягають, де їхні витоки? Як вони формувалися та змінювалися у різні часи на теренах нашої країни? На всі ці запитання ви знайдете відповідь у книгах.

Шановні читачі! Відкривайте духовні острови у вирі сучасного життя, зверніться до тих вічних джерел, з яких протягом віків черпав наснагу та мудрість наш народ!