Прес-огляд «Старіти – ні! Нема часу!

В Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» для користувачів поважного віку підготовлений прес-огляд «Старіти – ні! Нема часу!»

 У суспільстві давнозруйновано стереотипи про дідусів і бабусь, які лиш скаржаться на життя і геть не хочуть розвиватися. Тепер пенсіонери не лише реалізовуються в соціумі, але й тямлять в ІТ-технологіях, психології, мистецтві.

Бібліотекарі пропонують періодичні видання на різний смак. Серед улюблених журналів про здоровий спосіб життя: «Доброго здоров’я», «Травник», «Будьмо здорові». Для гарних господинь, які полюбляють готувати та займатись рукоділлям запропоновано «Сімейну газету», «Порадницю», «Жінку», «Дарину», «Добру кухню», «Смачно!», «Hand made», «Рецепти господині! У журналах «Робимо залюбки», «Пасіка», «Тисяча дрібниць» можна знайти практичні поради, які будуть привабливі та ефективні не лише для людей похилого віку.

  Ми всі потребуємо позитивного мислення, особливо у ці нелегкі для України часи. Ніколи не пізно тренувати пам’ять, розвивати інтелект, відкривати у собі нові таланти. Улюблене хобі – найкращі ліки від старіння. Бажаємо, щоб ваша старість була гармонійною, завжди з’являлась мотивація для нових справ, а бібліотека допоможе з вибором відповідної літератури.