«Придивись!»  щоб  не потрапити у трудове рабство

    

   Бібліотекар абонементу для дорослих  КЗ «Бершадська бібліотека» Алла Іванчишина провела інформаційно-просвітницьке  повідомлення «Торгівля людьми – злочинний бізнес». Користувачі бібліотеки  поінформовані  про ризики торгівлі людьми в умовах сьогодення, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Також презентована тематична  виставка «Придивись!», на якій бажаючі можуть знайти номери телефонів довіри та правової безоплатної допомоги.

   На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку у  світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

   Країна агрессор-росія, яка порушила суверенітет та цілісність нашої держави, також використовує наших громадян у трудовому рабстві. Отож ми повинні намагатися убезпечити себе та своїх рідних, а якщо такий факт стався не картати та не винити себе,  а звернутися за допомогою.