Проведено інформ-годину «Революція Гідності на шляху до історії»

Проведено інформ-годину «Революція Гідності на шляху до історії»

    У відділі з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» для учнів 8-В класу Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка (класний керівник Лілія Поліщук) проведено інформ-годину «Революція Гідності на шляху до історії».

     Бібліотекар Олена Струтинська разом з ліцеїстами об’єднавшись в групи, дискутували про значення власної гідності, необхідності боротись за неї, навіть якщо для цього доведеться заплатити високу ціну. Кожна з груп відстоювала свою позицію, аргументовано пояснюючи її, розглядались проблемні ситуації.  

    Також діти взяли участь в  ситуативній  грі «Хороший – поганий» (до змодельованої ситуації придумували гідні та негідні вчинки, наводили приклади з життя) та  інтерактивному завданні «Гідні бути українцями».

 На завершення  заходу всі учасники переглянули фільм про очевидців Революції Гідності, щоб усвідомити,  наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому, та зрозуміти, що лише повага до  самого себе може стати  рушійною силою великих змін. Посягання на гідність – ось що має нас турбувати по-справжньому. Про це  не  можна  забувати  і   необхідно говорити з дітьми, щоб виховати свідоме покоління.