Проведені  захоплюючі бібліотечні активності «Молодіжний бібліодрайв»   

Напередодні  Всесвітнього  дня  молоді, який  встановлений на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді, бібліотекарі КЗ «Бершадська бібліотека» Ольга Дашківська та Алла Іванчишина провели захоплюючі бібліотечні активності «Молодіжний бібліодрайв» для ліцеїстів Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка.

 В розважально-ігровій формі,  молоді активісти Бершадщини дізналися цікаві  факти про історію та особливості відзначення Дня молоді у різних країнах, окреслили проблеми і виклики, що сьогодні стоять перед українською молоддю, взяли участь у різноманітних конкурсах та розв’язували пізнавальні завдання . Бібліотекарі запропонували користувачам переглянути виставку літератури “Молоді про цікаве і корисне” та ознайомили їх з трендовими  книгами для молоді і про молодь. 

Всесвітній день молоді  відзначають 10  листопада, це  неофіційне, але улюблене міжнародне свято молодих людей .  Всесвітня  федерація демократичної молоді (ВФДМ) веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, міжнародне згуртування прогресивної молоді. Молодь усього світу виступає за підтримку України у боротьбі проти росії , відбуваються благодійні   акції та збори коштів,  а також багато молодих людей працювали і сьогодні працюють  волонтерами на підтримку біженців з України через військову аргесію рф.

Зичимо  усім, хто молодий душею, творчої енергії, оптимізму і здійснення мрій. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у наших руках!