Проєкт   «Бібліотечні зустрічі.  Я жінка»  продовжується

  

У читальній залі Бершадської публічної  бібліотеки,  у рамках бібліотечного проєкту  « Бібліотечні зустрічі .  Я жінка»,  відбулась зустріч користувачів  бібліотеки з лікарем та бібліотекарями.

Креативна терапія «Жінки обирають здоров’я» –  другий  етап проєкту, присвячений Міжнародному  дню здоров’я жінок, який привернув увагу багатьох читачок бібліотеки. На початку зустрічі бібліотекарі Людмила Печенога та Наталія Лева наголосили на важливості збереження здоров’я для кожної жінки, розповіли про різноманітні аспекти здорового способу життя, акцентували увагу на книги, які допомагають обрати шлях здоровя і довголіття.       На зустріч була запрошена лікар – терапевт, колишній викладач медичного коледжу Гунько Валентина Євгенівна, яка є активною читачкою бібліотеки та шанованою спеціалісткою у своїй галузі. Вона акцентувала увагу на необхідності турботи про себе та наголосила, що кожна жінка має право на якісне медичне обслуговування,  розповіла учасницям заходу про найбільш розповсюджені хвороби людства  та способи профілактики цих хвороб.

        Після виступу Валентини Євгеніївни  відбулося жваве обговорення, під час якого учасниці ділилися власним досвідом та ставили запитання. Завершення зустрічі пройшло  у теплій та дружній атмосфері.

         Присутні висловили вдячність Гунько В.Є. за корисну інформацію та зазначили, що отримані знання стануть їм у нагоді для збереження власного здоров’я та здоров’я їхніх родин, та підтвердили важливість таких зустрічей, які сприяють обміну досвідом та підтримці здорового способу життя серед жінок.