Пізнавальна гра «Футбол: грають всі!»

Для маленьких вихованців Бершадської дитячо-юнацької спортивної школи  «Ровесник» проведено пізнавальну гру «Футбол: грають всі!».

 Бібліотекар відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська сьогодні у Всесвітній день дитячого футболу завітала на міський стадіон до найменших футболістів. Для дітей було проведено пізнавальну гру  «Футбол: грають всі!» під час якої юні спортсмени вгадували відомих футболістів, відповідали на питання вікторини та ознайомились з літературою на футбольну тематику. Також хлопчики розповідали чому їм подобається футбол та показали паси, удари та фінти з м’ячем. 

19 червня  Всесвітній день дитячого футболу. Цей день проголошений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (ФІФА) з метою привернення уваги світової спільноти до проблем дітей та пропаганди здорового способу життя серед молоді.

Футбол – наймасовіший і найпопулярніший вид спорту. Хочете більше дізнатися про футбол? Приходьте до бібліотеки! Під час перегляду друкованих видань ви довідаєтеся про найяскравіші моменти футбольної історії, про те, як створювалися спортивні клуби, футбольні асоціації, як проводилися перші міжнародні матчі й турніри, інтерв’ю з тренерами та спортсменами і звичайно ж – про життя відомих футболістів. Саме ця література допоможе майбутнім футболістам здійснити перші самостійні кроки на початковому етапі.

Приходьте, читайте і дізнавайтеся про історію цього популярного виду спорту та його сучасне життя. Тепер для вас відкрито величезний, без перебільшення, світ під назвою Футбол.