Пізнавальна екскурсія «Бібліотечна планета»

                                

      У Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» на пізнавальну екскурсію «Бібліотечна планета» завітали учні 3-го класу Бершадського  ЗЗСО №2.

     Бібліотекар Світлана Єгорова познайомила дітей з чарівним та фантастичним світом, що дарує бібліотека. Читайлики побачили, як багато книг в бібліотеці, дізналися, що кожна книга має свою класифікацію, та своє місце на стелажі, роздивились книжкові виставки. Діти нагадали, як треба поводитися з книжками, щоб вони довго жили і радували читачів. На цьому заході діти дізнавалися для чого людям потрібна книга, як вона «народжується» і хто приймає участь в її створенні.  

    Маленькі читачі уважно слухали бібліотекаря, на їх обличчях сяяла зацікавленість, вони намагалися запам’ятати  нові для них поняття, відповідали на запитання казкових тестів  «Правильно- неправильно», розповідали про свої улюблені книжечки, гортали сторінки  цікавих енциклопедій, із задоволенням приймали участь в грі «Знавці української мови». Потім залюбки переглянули виставу лялькового театру «Казкарик» і спробували себе в ролі акторів театру.

    Відчувалося, що книжкова мандрівка бібліотечною планетою  пройшла для малечі цікаво, корисно і змістовно. Сподіваємось, що ми зробили найголовніше – викликали в дітей бажання стати активними читачами.

Працівники  бібліотеки щиро вдячні батькам та вчителям, які проявляють стійкий інтерес до книги і бібліотеки. Запрошуємо завітати разом з дітьми в бібліотеку, опановувати цікаву інформацію, розширювати кругозір за допомогою книг, що зібрані тут за довгий час існування бібліотеки.