Пізнавально – патріотичний мікс «Все буде УКРАЇНА»

                             

     На абонементі обслуговування юнацтва КЗ «бершадська бібліотека»   проведений цікавий пізнавально-патріотичний мікс «Все буде УКРАЇНА».   У День знань  до бібліотеки завітали ліцеїсти 10 класу Бершадського ліцею №1, класний керівник Олена Резнік. Бібліотекар Ольга Дашківська запросила користувачів біблотеки до цікавих мандрів Україною. Тут були знакові і пам’ятні місця, смачні страви , мовні діалекти і молодіжний сленг. Не обійшлося без витівок «штучного інтелекту» з фотографіями визначних українців.

    Знати,  пам’ятати та гордитися тим, щоми українці , то  велична і славетна нація – наш обов’язок перед минулими і майбутніми поколіннями. Тож учасники міксу шукали відповіді на завдання, подорожували Україною.   мали нагоду дізнатися щось нове про нашу державу та життя українців , освіжити та перевірити свої знання про рідний край.

    На завершення цієї емоційної зустрічі кожен ще раз підтвердив, що  живемо ми  на  унікальній землі. Ми маємо чим пишатися. Наші предки дуже багато трудилися, щоб Україна стала незалежною могутньою державою. А тепер від нас, від наших знань і вмінь, від нашого патріотизму залежить, якою бути Україні далі.