Революція Гідності: події, люди, час

    У відділі з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» відбулась історична хроніка «Революція Гідності: події, люди, час». До бібліотеки завітали учні 9-В класу,  Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка, класний керівник Тетяна Мараховська.

    Бібліотекар Олена Струтинська познайомила ліцеїстів з подіями що відбувались у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, розповіла про людей які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її Європейського вибору. Присутні переглянули патріотичний фільм аби краще пам’ятати об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні, познайомились з книгами на дану тематику та хвилиною мовчання вшанувати пам’ять земляків – загиблих  за волю і незалежність України.

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Дату встановлено  згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року та  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави, її європейського вибору.