Розвивайте цифрові навички в будь-якому віці

      КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про створення нового освітнього серіалу «Базові цифрові навички для людей елегантного віку».  

Мінцифра разом з Програмою розвитку ООН в Україні та Українською бібліотечною асоціацією під час онлайн-презентації поділяться деталями про цей освітній серіал.

       Ви дізнаєтесь як стати офіційним хабом цифрової освіти у вашому селі чи місті.

Серіал можна переглянути 1 серпня 2023 року об 11:00 в онлайн-форматі. Він призначений для представників медіа, громадських організацій та бібліотек. А також для людей старшого віку та їхніх близьких.

      Трансляцію дивіться:

-на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/@Diia.Education

-на Facebook-сторінці Дія.Освіта: https://www.facebook.com/diia.education

-на Facebook-сторінці Програми розвитку ООН в Україні: facebook.com/UNDPUkraine/

-на Facebook-сторінці Української бібліотечної асоціації: https://www.facebook.com/ula.org.ua

     Для акредитації заповніть форму за посиланням — https://bit.ly/3O9kaFR

Освітній серіал створено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), який UNDP Ukraine / ПРООН в Україні реалізує за фінансової підтримки Швеції, для платформи Дія.Освіта.

    Читальний зал КЗ «Бершадська бібліотека» запрошує всіх бажаючих 1 серпня 2023 року в 11:00 годин  відвідати бібліотеку та переглянути серіал«Базові цифрові навички для людей елегантного віку».