Святковий дайджест «Золота почалася пора: йде до школи наша дітвора»

                     

   У Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» презентовано святковий дайджест «Золота почалася пора: йде до школи наша дітвора». Також школярики взяли участь у інтелект-перегонах «Вчися! Дізнавайся! Дивуйся!».

    Бібліотекар Світлана Єгорова  підготувала цікаві завдання на логічне мислення. Діти залюбки шукали правильні відповіді, розшифровували фразеологізми, продовжували прислів’я. Школярі ознайомилися з книгами про шкільне життя: «Пригоди у лісовій школі» В. Нестайко, «Монстрик йде до школи» А. Льєнас, «Другоасики з 2 – А» К. Кузякін, «Епідемія гарної поведінки» С. Соловінський та ін. Маленькі читачі з великим захопленням розглядали цікаву виставку, фотографувалися та ділилися своїми враженнями.

Бершадська бібліотека вітає  наших  юних користувачів  із Днем знань та  початком навчального року. Зичимо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та наполегливого прагнення до нових знань, адже вони – це сила! Шановні користувачі, дорогі діти пам’ятайте, що читання книг збагачує життя, робить його більш цікавим і наповненим та допомагає пізнавати світ. Приходьте до нас, ми чекаємо! У бібліотеці цікаво, затишно, безпечно і комфортно!