Святкові запросини «З батьком до бібліотеки»

У  Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулися святкові запросини «З батьком до бібліотеки», присвячені  Дню батька  в Україні. Про історію свята та як відзначають його в Україні найменшим користувачам бібліотеки розповіла бібліотекар Світлана Єгорова  під час інформаційної хвилинки «Про день батька». Малята ознайомилися з чудовими дитячими книгами,  які допоможуть  налагодити сімейні та побутові стосунки між  татом і дитиною, найширше розкриють важливу тему батьків і дітей та прикрасять загальне спілкування чудовими і радісними хвилинами.   

 Діти розповідали про унікальність та неповторність своїх батьків, і як власним прикладом татусі вчили їх життєвим принципам: оберігати своїх близьких, приймати важливі рішення, захищати слабких, читати книги, старанно навчатися, займатися спортом тощо.

Бібліотекарі запрошували своїх маленьких користувачів відвідати бібліотеку разом зі своїм татком.  Багато батьків відгукнулися – прийшли зі своїми дітками, вибрали книги, зробили спільне фото.

Всенародний батьківський день святкується кожного червня в третю неділю. У 2023 році цей день припадає на 18 червня. Це свято відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. Наші батьки – найближчі до нас люди. Тато і Мамо – найперші слова, які промовляє людина. Ми намагаємося їх порівнювати, дивлячись та вивчаючи. Вони для нас одночасно і найбільша любов, і найбільша загадка, і найбільше відкриття.