Сергій Абросімов був взірцем для своїх побратимів

 30 травня – трагічний день для нашої громади, рік назад цього дня загинув Абросімов Сергій Миколайович,  який народився та виріс у с. П’ятківка.

 В 2016 році був призваним до лав Національної гвардії України. Службу проходив у місті Львові. Згодом Сергій Абросімов підписав контракт та брав участь в Антитерористичній операції на Сході України. За зразкове виконання військового обов’язку, підтримання високої бойової готовності, професійну майстерність, проявлену під час антитерористичної операції на Сході України,  самовідданість і стійкість, Сергій Абросімов  нагороджений бойовими медалями, значком «Національна гвардія України»  та іменною холодною зброєю (ножем).  

Після служби в армії працював деякий час в поліції міста Києва А з  перших днів  віроломного широкомасштабного вторгнення росії на українську землю Сергій став на захист рідної держави. Спочатку був у територіальній обороні міста Києва, а потім пішов до Збройних Сил України, пройшов належне навчання у Житомирі , а далі  воював у Краматорському районі, Донецької області; Ізюмському та Балаклійському районах Харківської області .

  Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, він був взірцем для своїх побратимів, багато чого їх навчав та допомагав, адже вже мав досвід бойових дій. Служив навідником-оператором 2 розвідувальної роти військової частини А2298.

   Сергій Абросімов загинув  під час виконання військового обов’язку по захисту Батьківщини  30 травня  2022 року у Харківській області Ізюмський район,село Протопопівка.  Йому назавжди залишиться 26 років… У важкій скорботі  без сина залишилась мати Абросімова Наталія Іванівна,  рідні, друзі, односельці, побратими…

Указом Президента України №201/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  солдат Абросімов Сергій Миколайович нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

  Складаємо доземний уклін родині та розділяємо невимовний біль важкої втрати.  У день загибелі нашого земляка, який віддав життя захищаючи Україну та кожного з нас помолімося за спокій його душі, запалімо свічку пам’яті та згадаймо доброго, щирого, сміливого і відважного українського воїна Сергія Абросімова. Герої не вмирають, доки їх пам’ятають!