Сергій Глушков загинув заради миру на рідній землі

02 травня – роковини загибелі нашого земляка, воїна Глушкова Сергія Юрійовича. Сергій народився на Харківщині , але доля його була пов’язана  з нашою бершадською землею. Коли  росія у 2014 році напала на Україну, Сергій Глушков зі зброєю в руках захищав територіальну цілісність держави, як учасник АТО/ООС.

Сергій Глушков брав участь в найгарячіших зонах бойових дій  нашої країни. Він вправно оволодів бойовими професіями гранатометника, мінометника, розвідника та бойового медика. Сергій був вірним другом, люблячим сином, турботливим братом та справжнім патріотом своєї країни.

З  початку повномасштабного вторгнення у  2022 році,  Сергій служив у  Службі спеціальних операцій м. Київ, потім 5 штурмова бригада м. Краматорська.

    Загинув Сергій Юрійович Глушков внаслідок артилерійського обстрілу противником в районі автошляху Констянтинівка-Іванівське Донецької області, 02 травня 2023 року.  Він був сильним і відважним захисником нашої країни. Його загибель – це втрата не тільки для його родини та близьких, але і для всієї нашої громади.  Поховання відбулося 11 травня  2023 року  на кладовищі с. Осіївка. 

Ми завжди будемо пам’ятати його жертву та високо цінувати звитягу та мужність Сергія заради миру в Україні.  У скорботний роковини день згадаймо воїна Сергія тихою молитвою, добрим словом, квітами та вдячністю за його звитягу. Герої не вмирають – доки ми про них пам’ятаємо!