Сержант Павло Стахов віддав життя на полі бою

    02 серпня минає рік, як у бою під Авдіївкою загинув 26-річний молодший сержант Павло Стахов, позивний Кінолог.

  Павло народився 28  вересня  1995 року  у с. Устя. Захоплювався мисливством, любив куховарити. Обожнював природу і собак.

Згодом вирішив вступити до лав Державної прикордонної служби України. Служив інспектором прикордонної служби вищої категорії, начальник відділення, у 24-му прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова Молодший сержант Павло Володимирович  Стахов,  був  глибоко патріотичною людиною та відважним захисником  кордонів України.

      Під час повномасштабної війни обіймав посаду інспектора прикордонної служби 2-ї категорії, снайпера прикордонної комендатури швидкого реагування. З перших днів вторгнення разом із підрозділом боронив рідну країну.

     02 серпня 2022 року на південній околиці м.Авдіївка на ВОП «Фестиваль» відбувся бій з російським агресором, під час якого ціною власного життя молодший сержант Павло Стахов разом з побратимами зупинили прорив ворога, який переступав лінію окопу та намагався увірватися до бліндажу, щоб захопити позиції. Ворог відступив, але безжальні ворожі кулі  зупинили життєвий політ молодого захисника України, чудового сина України Павла Стахова, який отримав три вогнепальні поранення, що виявилися смертельними.

   Не стало героя! У батьків – сина. Важко знайти слова розради і підтримки батькам, які втратили сина, щиро дякуємо їм за виховання вірного  та відважного захисника України. Пишаємося нашими земляками. Схиляємо голови у вічній скорботі, ми вшановуємо усіх , ми пам’ятаємо кожного. Герої не вмирають.

      07  серпня  2022 року Бершадська громада  попрощалась із нашим мужнім Героєм, сильним захисником, відважним воїном, уродженцем села Усті — Павлом Стаховим. Поховали прикордонника в рідному селі.

     Указом Президента України №636/2022 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службового обов’язку Стахова Павла Володимировича – сержанта нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

  Пам’ятаймо імена наших загиблих захисників! Ми зобов’язані  пам’ятати кожного, хто взув берці, хто взяв зброю і пішов воювати за волю, за рідну землю, за нашу українську долю!

Низький Уклін батькам за сина !  Світла пам’ять Павлу Стахову

Пишаємося нашим мужнім земляком. Герої не вмирають. Вони просто перестають іти поруч. Слава Героям!