Скористайтеся цифровим простором бібліотеки

                    Шановні бершадчани та гості нашого міста!

   У наш час цифрова грамотність – навичка, без якої неможливо обійтися.  Вона  потрібна  для того,  щоб безпечно й ефективно користуватися сучасними цифровими  технологіями у роботі та навчанні, в професійному та особистому житті .

Для того аби  ефективно використовувати всі онлайн-сервіси та можливості, які надає держава,   створено  національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”.    КЗ «Бершадська бібліотека» є ХАБом Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта».

З метою залучення населення до програм розвитку цифрових навичок,  Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» надає можливість та консультації щодо  проходження мешканцями громади  освітніх серіалів на платформі Дія. Освіта:

-освітніх серіалів з формування цифрових навичок (https://osvita.diia.gov.ua/courses );

-цифрограмів на вибір: Цифрограм 1.0 для громадян, Цифрограм 2.0 для громадян, ICDL Український цифровий громадянин, Цифрограм для вчителів (https://osvita.diia.gov.ua/digigram);

-симуляторів (https://osvita.diia.gov.ua/simulators)

    Скористатися цифровим простором бібліотеки можна щодня з 9.00 до 17.00 год, обідня перерва  з 12.00 до 13.00 год, вихідний: субота.

 У читальному залі та на абонементі з обслуговування дорослих і юнацтва  КЗ «Бершадська бібліотека» , бібліотечні працівники надають консультації та рекомендації з проходження цифрограмів,  у читальній залі проводяться індивідуальні навчання з цифрової грамотності,  медіа грамотності та кібербезпеки.

    Завітайте у бібліотеку та станьте ще більш обізнаним  у сфері сучасних цифрових  технологій.