Сучасні книги для бібліотек громади за кошти місцевого бюджету

Війна в Україні відкрила важливу роль інформації  та культури для держави взагалі  і кожної людини зокрема. Суспільство потребує істинних знань з історії, мовознавства, культури, традицій і звичаїв. Маємо знати хто ми і де наше коріння.    Реалізовуючи місцеву  Програму розвитку культури та духовного відродження Бершадської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, за кошти місцевого бюджету  бібліотечні заклади Бершадської міської територіальної громади  у травні-червні цього року отримали майже 700 примірників книг та періодичних видань   на суму 100000 гривень.

     Бібліотечний фонд поповнився 527 новими книгами, які вийшли в українських видавництвах протягом останніх двох років. Тут книги для дітей, молоді та дорослих користувачів. Зокрема сучасна українська та зарубіжна література, книги з історії України, книги з психології та мотивації. Фантастика, детективи, ретроромани, пригоди та романтична проза, а ще сучасні казки, комікси, захоплюючі оповідання для наших неймовірних, розумних і допитливих дітей. Також з липня цього року в усі  бібліотеки громади  надходитимуть газети і журнали.  Проведено передплату  44 назв періодичних видань на суму 24866 грн. Бібліотечні документи замовлялися відповідно до уподобань, потреб  і запитів користувачів.

  Книги уже пройшли обов’язковий  етап бібліотечної обробки, каталогізації і обліку та є  у відкритому доступі для користувачів. Цього разу до сільських бібліотек громади надійшло 304 примірники книг та періодичних видань.  Абонемент  для дорослих та юнацтва поповнився 104 новими книгами, до читальної зали надійшло 58 нових видань, а діти радіють 100 нових дитячих книжок. Тож завітайте у свою бібліотеку, де на вас чекають книжкові новинки. Читайте та будьте щасливими.   Бібліотеки пропонують  а вибір за вами.