Сімейні цінності найважливіші у світі

   Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» пропонує переглянути відеоролик «Щаслива родина – душа України», підготовлений з  нагоди Міжнародного дня сім’ї. В презентації бібліотека рекомендує підбірку книг українських та зарубіжних авторів , які підкреслюють, що сімейні цінності найважливіші у світі.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

 Завітайте у бібліотеку, де на вас чекає розумна, цікава, захоплююча, фантастична книжкова родина.