УВАГА! На горизонті НЛО (нові літературні об’єкти)

     Бібліотечні працівники відділу обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека»  провели презентаційну книжкову акцію  «УВАГА! На горизонті НЛО( нові літературні об’єкти).

   У міському парку бібліотекарі інформували дітей про нові книги, які надійшли до бібліотеки цими днями. Для юних читайликів надійшло більше 80 сучасних, захоплюючих, повчальних і розважальних видань на  суму 10000 грн. Книги придбані в рамках реалізації місцевої «Програми розвитку культури та духовного відродження Бершадської міської територіальної громади на 2022-2024 роки». 

  Сучасні діти потребують сучасної літератури, де є казка і фентезі, де живуть Котики-патріотики і Мавка, де вражають Шафка і Півник, Русалонька із 7-В та Вітька+Галя…

  Діти у парку із зацікавленістю знайомились з новими книгами, ділилися враженнями від уже прочитаних книг та записувалися до бібліотеки. Під час нинішньої війни, дітям особливо потрібна книга, яка заспокоює, відволікає, навчає долати труднощі і спонукає вірити в нашу Перемогу. Доки наші воїни мужньо відбивають атаки російської армії, психологічно найбільше страждають діти. Психологи радять читати дітям книжки. Книжки заспокоюють, заколисують, знижують тривожність. 

Завітайте із своїми дітьми чи онуками  у бібліотеку, де безпечно, затишно і цікаво.