Україна – це ти! Україна – це я! Незалежна і вільна держава моя!

КЗ «Бершадська бібліотека» пропонує бершадчанам та гостям нашого міста ознайомитись із циклом виставок приурочених Дню Незалежності «Україна – це ти! Україна – це я! Незалежна і вільна держава моя!» та « Я – Україна! Твоя Україна! Ніхто не поставить мене на коліна», які експонуються в читальному залі КЗ «Бершадської бібліотеки».

  Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності! Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Приходьте до нас в бібліотеку, у нас ви знайдете багато цікавого про Україну, її історію, починаючи від минулого і до сьогодення.