Урок здоров’я «Фаст фуд : «за» чи «проти»

Бібліотекарі КЗ «Бершадська бібліотека»  Алла Іванчишина та Ольга Дашківська провели урок здоров’я «Фаст фуд : «за» чи «проти», присвячений Всесвітньому дню здоров’я, який відзначається щороку 7 квітня.  Дата була обрана невипадково – 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров’я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети.

   Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров’я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу. Однією з таких проблем є вживання фаст фуду. Особливо це є актуальним  серед молоді. Учні 10 – Б класу Бершадського ліцею № 1 ім. Анатолія Матвієнка дізнались про плюси і мінуси швидкого харчування, про корисні перекуси, а також бібліотекарі розповіли,  як правильно харчуватись , щоб молодий організм отримував тільки корисне. Також працівники бібліотеки ознайомили ліцеїстів  з  книгами про здорове харчування, що допоможуть скласти відповідний раціон, зберегти фігуру та міцне здоров’я.

На завершення  уроку із старшокласниками проведена вікторина , учні відповідали на запитання про правильне харчування, зокрема на які групи поділяються продукти, які вітаміни та мікроелементи є в продуктах та які елементи має містити збалансована їжа. Зустріч була цікавою і корисною.