У Бершадській книгозбірні екологічний вояж

До Всесвітнього дня водних ресурсів в КЗ «Бершадська бібліотека» підготовлено екологічний вояж «Де вода – там життя». Представлені публікації знайомлять читачів з цікавими фактами про воду та її властивості, про надзвичайну важливість водних ресурсів для розвитку суспільства та про важливість розуміння необхідності їхнього раціонального використання, збереження та відтворення.  Також можна дізнатися про те, навіщо людині потрібна вода, як правильно її пити, якими цілющими властивостями вона володіє та про роль води в різних культурах народів нашої планети.

Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води) ,  запроваджений Генеральною асамблеєю ООН у 1993 році. У прийнятій резолюції визначалось, що враховучи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, щорічно 22 березня оголосити Міжнародним днем води.

Водні ресурси України є національним надбанням народу і складають єдиний державний водний фонд, що забезпечує соціальні, виробничі потреби населення та економіки усіх регіонів країни. Питанням вивчення, обліку, планування раціонального використання водних ресурсів, охорони поверхневих вод від забруднення і виснаження, транспортування до місць призначення займаються окремі підрозділи водогосподарського комплексу.

Вода – це життя, тож бережімо водне багатство  планети Земля.