У Бершадській книгозбірні книгодарунки від письменниці Ірини Говорухи

 У КЗ «Бершадська бібліотека» надійшли книги, подаровані автором Іриною Говоруха. «Велетень з блакитними очима» та «Плахта». Книги видані у  2023 році.  Ірина Говоруха відома  та   успішна письменниця, блогер та журналіст – народилася 24 лютого 1978 року. Написанням книг захопилася вже в дорослому віці. Усі персонажі книг Ірини Говорухи абсолютно живі та неповторні. У кожного з них своя історія, свій характер, свій голос та свій вибір.

«Моя головна і найвдячніша читачка – жінка без віку. Дивна і передбачувана, скуйовджена і внутрішньо спокійна, щаслива і та, що грає у щастя. Яка сама обирає собі чоловіка і дозволяє зробити це за себе» – зазначила письменниця.

 Книги Ірини Говорухи вже надійшли до багатьох бібліотек, адже письменниця активно допомагає українським бібліотекам  та дарує свої книги.

 «Плахта» – це книга-сповідь,  про побачене та пережите українцями  на початку  повномасштабного вторгнення рашистів. Книга про віру, мужність, відвагу і непоправні втрати. Кохання та відчай,  любов до рідної землі. Книга про безжальну, немилосердну війну, що несе біль, горе, страждання ,  величезні людські втрати, гіркі сльози…

«Велетень з блакитними очима» – новий роман Ірини Говорухи про  звичайну родину  з колоритним прізвищем Нестріляй.   Все було чинно та гладко доки  донька не поїхала у подорож і… все пішло шкереберть…

Користувачі та бібліотечні працівники щиро вдячні пані Ірині  за подаровані книги, які  обов’язково знайдуть свого читача. Зичимо миру, здоров’я, натхнення, захоплюючих і глибоких сюжетів.