У Бершаді  відзначили Всеукраїнський день бібліотек

     Сьогодні працівники книгозбірень  Бершадської міської територіальної громади відзначили своє професійне свято.   Всеукраїнський день бібліотек – свято  користувачів та  бібліотекарів,  свято людей, які не мислять себе без книги та інформації,  свято досвіду, мудрості, духовності, культури  та історичного спадку багатьох поколінь.

  Бібліотечну спільноту громади вітали начальник відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Бершадської міської ради Наталя Гаврилюк та провідний спеціаліст Лариса Ющенко.

   Цьогоріч ми відзначаємо День бібліотек у тривожний воєнний час. Час, який змінив історію і нашу свідомість, час, який з величезним поштовхом спонукав кожного задуматися хто ми є, – зазначила Наталя Гаврилюк.  У кожній бібліотеці нашої громади працюють високопрофесійні, творчі,  креативні,  наполегливі та старанні спеціалісти, що прагнуть зберегти бібліотеку,   осучаснити бібліотеку і змінити ставлення до неї.

   За високопрофесійну працю, сумлінність та відповідальність, креативну бібліотечну діяльність, активну громадську позицію та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, Почесними грамотами відділу культури, молоді, туризму та культурної спадщини Бершадської міської ради нагороджено: Грабову Олену Василівну – завідувачку сільською бібліотекою с. Війтівка, Гончаренко Галину Василівну – завідувачку сільською бібліотекою с. Михайлівка,  Бабій Катерину Петрівну – завідувачку  сільською бібліотекою с. Яланець, Єгорову Світлану  Юріївну – бібліотекаря відділу з обслуговування дітей  КЗ «Бершадська бібліотека»,  Печеногу Людмилу Василівну – бібліотекаря читального залу КЗ «Бершадська бібліотека».

  Відділ культури молоді, туризму та охорони культурної спадщини подарував бібліотеці магнітно-маркерну дошку – фліпчарт.  У сучасній бібліотеці  це необхідна річ, з допомогою якої будуть проводитись тренінги, семінари, засідання розмовного клубу та сучасні івенти  для користувачів  юнацького і дитячого віку.

       Колег-бібліотекарів, ветеранів галузі та користувачів вітала директор КЗ «Бершадська бібліотека» Людмила Німчук, яка відзначила, що сьогодні бібліотекарі разом  з усіма небайдужими людьми беруть активну участь у волонтерській, благодійній діяльності. Всі бібліотекарі громади цьогоріч плели маскувальні сітки, готували смаколики та чаї для Збройних Сил України, брали участь у благодійних ярмарках, акції «Смілива гривня» – це все для наближення Перемоги над ворогом. Наш бібліотечний фронт в бою  з росією – це інформаційна діяльність, це національно-патріотичні заходи, це популяризація української мови, літератури, культури.

     Директор бібліотеки  побажала усім міцного здоров’я та миру,  нехай якнайшвидше яскраво  засяє зірка перемоги над Україною, а в кожну родину прийде щастя та здійснена мрія. За сміливу, активну, креативну діяльність відзнаками «Бібліотріумфу – 2022» відзначено сміливого бібліотекаря Нелю Плетенчук, креативного бібліотекаря Ніну Заболотну, мудрого бібліотекаря Марію Склярук, енергійного бібліотекаря Аллу Майструк, активного бібліографа-краєзнавця Юлію Маршук та пунктуального бібліотекаря Світлану Парахонич.

 Святкували бібліотекарі разом із ветеранами бібліотечної галузі Євдокією Ободзінською та Ніною Обуховською, яка поділилися із присутніми своїми спогадами та досвідом.

 Тетяна Захарчук вітала бібліотекарів  від профспілкової організації та побажала мирної , ефективної цікавої бібліотечної роботи.

  Завершилась святкова зустріч невеликим професійним тренінгом та бібліочаюванням. Колеги мали можливість спілкуватися, ділитися досвідом, емоціями, враженнями.