У бібліотеці відбувся екскурс у давнину «Загадки писемного знака»

 

      22 травня 2024 року бібліотекарі  відділу обслуговування дітей  Бершадської публічної  бібліотеки провели екскурс у давнину «Загадки писемного знака» Захід  приурочений Дню слов’янської писемності та культури. Діти мандрували у світ слов’янської  писемності та культури: ознайомились з історією життя і творчості  слов’янських просвітителей    Кирила та Мефодія; про те як взагалі виникла книга, як виникла наша рідна  українська мова, що є однією із слов’янських мов.    

     Читайлики змагалися в знаннях  з рідної мови під час мовної гри «Відгадайко». Також бібліотекар Світлана Єгорова познайомила дітей з цікавими книгами: Леся Мовчун «Чому два чоботи – пара», Зірка Мензатюк «Чарівні слова», Ігор Січовик «Словограй» та ін.

     Щорічно 24 травня в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія відзначається День слов’янської писемності та культури. Для кожного  народу  дорога його мова, а для нас найближча – українська, яку ми повинні любити і шанувати. «Рідна мова дорога людині, як саме життя», – говорить народна мудрість. Без мови не може існувати народ, його культура. Мова – це один із найдивовижніших скарбів, які людина створила за свою історію.