У бібліотеці представлено літературну сторінку «Грані великого таланту»

До 455-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра (1564 – 1616) на абонементі з обслуговування юнацтва КЗ «Бершадська бібліотека» представлено літературну сторінку « Грані великого таланту».

На виставці демонструються літературознавчі матеріали про талановитого письменника світу та творчий набуток Вільяма Шекспіра для майбутніх поколінь. Мабуть у світі знайдеться не багато людей, які б не читали найвідоміші твори автора «Ромео та Джульєтта», «Гамлет», «Король Лір», «Сон у літню ніч» та інші. Для тих читачів, хто любить поезію, Шекспір подарував свої дуже гарні, чуттєві «Сонети».

Вільям Шекспір – найвідоміший англійський автор епохи Відродження, ім’я якого відомо далеко за межами Англії. Купити книги Вільяма Шекспіра можна в будь-якому куточку планети. Їх видають багатомільйонними тиражами, на них посилаються, їх цитують. За мотивами книг знято безліч фільмів. Творчість Вільяма Шекспіра ніколи не вийде з моди, тому що підняті в ньому теми любові і ревнощів, дружби і зради, благородства і підлості, влади і смиренності актуальні завжди.