У бібліотеці презентували лялькову виставу «Новорічний колобок»

               

   У комунальному закладі «Бершадська бібліотека» тривають Різдвяно-новорічні бібліотечні активності для дорослих та дітей. Сьогодні до бібліотеки  завітали учні 1-В та 2-Б класу Бершадського ліцею. Бібліотекарі провели оглядову екскурсію по бібліотеці, познайомили з правилами користування бібліотекою та запросили маленьких читайликів  до бібліотечного лялькового театру «Казкарик»  на перегляд цікавої лялькової вистави «Новорічний колобок»

    Після вистави бібліотекарка Світлана Єгорова ознайомила дітей із  справжніми новими книжковими скарбами  про магію зими і Різдво. Першокласникам дуже сподобалося у бібліотеці0, тож  ігри, танці, загадки, казкова вистава – все сприймалося на “Ура”.  Діти пограли в гру «Шифрувальники», під час якої розгадували анаграми, потанцювали під час веселої руханки «Колобок» та спробували відгадати тварин по їхніх слідах під час гри «Впізнай, чиї сліди»,  а ще проявили свої розумові здібності під час розгадування зимового ерудит-кросворду.

Цього дня у бібліотеці  дітлахи  отримали купу позитивних емоцій та корисної інформації. Зимові свята у бібліотеці тривають. Бібліотека пропонує – вибір за вами!