У бібліотеці проведений   КВІЗ «Ми разом! Ми одна країна!» 

Яскравий, захоплюючий та емоційний  КВІЗ «Ми разом! Ми одна країна!»  відбувся у відділі обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека».  На інтелектуально-пізнавальну гру до   книгозбірні завітали бершадські дітлахи різного віку та це не завадило їм дружно відгадувати патріотичні загадки. Брати участь в інтелектуальних батлах та співати сучасних пісень про Україну.

     Бібліотекар Олена Струтинська познайомила читайликів із новими тематичними виставками, зокрема «Україна –це я, це ти, це ми!» , організовувану з нагоди Дня Державності України.

    Діти зіграли  у музичну веселинку «Ой у лузі червона калина»,  відгадували та дружно співали найпопулярніших пісень.  Захоплююче намагалися розгадати головоломки «Я розумний,  я читаю, головоломки всі відгадаю».  А на завершення  учасники  вражали  обізнаністю під час вікторини «Я і Україна!». 

Наші діти розумні, активні, патріотичні та наполегливі. Бібліотека засяла від дитячих усмішок та інтелектуальних вершин. Після гри  оглянули бібліотечні виставки, обрали необхідні книги, задоволені і  щасливі покидали книгозбірню.

 День Державності України об’єднав  і дорослих і малих навколо однієї мрії – жити у процвітаючій, незалежній, мирній і могутній Україні.