У день Святого Миколая локація «Казкарик» подарувала дітям радість та щастя   

     Неймовірні пригоди Миколая сьогодні зачарували наймолодших мешканців Бершадської міської територіальної громади, які завітали на локацію бібліотечного лялькового театру «Казкарик», що працює у вітальні Святого Миколая.

    Дітей привітала бібліотекар КЗ «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова, яка розповіла про багато цікавих і корисних книг для дітей. А далі малюків запросили переглянути лялькову виставу «Пригоди Миколая». Ляльковий театр – це завжди казка у якій  малечу очікують  несподівані та  радісні зустрічі, посмішки, справжні дива, тут   оживають ляльки  і найулюбленіші іграшки.   Дітлахи уважно дивилися казку про пригоди Миколая, співпереживали добрим героям та зрештою раділи, коли добро перемагало зло і з’явився  добрий, щирий, щедрий і мудрий Миколай. Дитячі очі світилися радістю та щастям. Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

    Після вистави кожен юний відвідувач мав змогу відчути себе актором і сфотографуватися із театральною лялькою.   А на завершення  Святий Миколай привітав усіх зі святом, подарував солодощі дітям та порбажав щасливого дитинства у мирній державі Україна.