У  КЗ «Бершадська бібліотека» відбулися Стусівські читання

   З нагоди 85  річниці від дня народження Василя Стуса в читальному залі КЗ «Бершадська бібліотека»» відбулися літературні читання та   презентована  книжкова виставка «За ним стояла Україна».

   Василь Стус – легендарна постать, якій вдалося реалізувати свій талант за обставин, де інші “гаснуть” . Це була людина найбільших чеснот, життєвим кредом,  якої було “Караюсь, мучусь, але не каюсь”,  людина, яка остерігалась тихо говорити Правду.
      Письменник жив Україною, марив нею на чужині. Ця всепоглинаюча любов була сенсом його життя і відчувалася в кожній поетичній збірці. А їх у нього було шість: «Круговерть», «Зимові дерева», «Веселий цвинтар», «Час творчості – Dichtenszeit», «Палімпсести», «Свіча в свічаді».  Його поетичне слово нікого не залишає байдужим і є, безумовно, актуальним для сьогодення.
     Користувачі бібліотеки мають  можливість познайомитися з життєвим подвигом, творчістю і всенародним визнанням Василя  Стуса. Адже він належить до плеяди митців, чиє життя – це « дорога через терни до зірок».

Твір Василя Стуса виконує Софія Похолюк
Твір Василя Стуса виконує Ксенія Глазова