У проєкті «Цифровий детокс» – «Поезія без кордонів»

   Бершадська публічна бібліотека продовжує рекомендувати користувачам книгозбірні пройти «Цифровий детокс», обравши для відпочинку книгу, а не гаджет. Цього разу для проведення «Digital detox» обрана її величність – поезія.

У міському парку бібліотекарі презентували книжкову виставку із збірками  поетів Вінниччини, окремим розділом представлена творчість місцевих авторів.

З великим задоволенням до проекту долучились слухачі Університету третього віку Територіального центру соціального обслуговування Бершадської міської ради. Читали власну авторську поезію, декламували улюблені стрічки з віршів, розповідали, які саме асоціації виникають при слові «поезія». Марія Миколаївна Цимбалюк не лише декламувала власні вірші, а й ознайомила усіх присутніх з творчістю поета родом  з Іллінеччини Валентина Яковича Апонюка та його збіркою «З чебрецевого поля». Улюблені поезії Наталки Поклад, Тетяни Яковенко та інших поетів-земляків декламувала директор Бершадської публічної бібліотеки Людмила Німчук.

Зрештою, всі погодились, що поезія – це унікальне мистецтво, сповнене складних символів та образів, яке не має кордонів. Зворушливі поетичні рядки допомагають автору  виразити те, що складно передати словами. Кожен вірш містить в собі безмежну красу різних почуттів – радість, горе, любов, тугу.

У світі, де панують швидкість і технології, поезія допомагає бачити красу, почувати переживання та розуміти тонку межу між сонячною й розпачливою стороною життя.