«Хай квітне Україна чорноброва у вишиванках незбагненної краси»

  На абонементі Бершадської публічної  бібліотеки презентовано виставку-панораму «Хай квітне Україна чорноброва у вишиванках незбагненної краси», присвячену Всесвітньому дню вишиванки.

Працівники бібліотеки долучилися до флешмобу та майстер-класу з виготовлення маскувальних сіток «Це оберіг, що завжди захистить», організованого Бершадським центром культури та дозвілля.

    Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цього року свято припадає на 18 травня.  Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Тоді у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, а сьогодні це свято набуло міжнародних масштабів. У цей день одягають вишиванки не лише жителі України, а й далеко за кордоном.

    Це свято стало  всеукраїнським, воно покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо спільного символу – вишиванки. В наші дні українська вишиванка є безперечним атрибутом вишуканого смаку. Вона стильно та гармонійно поєднується як з класичним костюмом, так і з повсякденним одягом. А ще нагадує, що ми – УКРАЇНЦІ!

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки для ознайомлення з книгами та для створення яскравих світлин біля креативної фотозони !

#ВишиванкаброняУкраїни