Хоробрий воїн Ігор Гончарук віддав життя за мир в Україні

     23 червня минає рік від того трагічного дня, коли перестало битися серце молодого воїна  Гончарука Ігоря Андрійовича.

    Ігор народився у с. Велика Киріївка. Був  щирим патріотом, любив своє село та мав повагу серед земляків і побратимів.

    Восени 2015 року Ігоря  призвали на військову строкову службу до лав Збройних Сил України,  служив в Одеській області. Після демобілізації працював на будівельних роботах у Бершаді, Києві, за кордоном.

     У перші дні віроломного вторгнення росії на українську землю Ігор Гончарук став на захист України.  Ігор був хоробрим воїном, прекрасним сином, щирим другом, патріотом-захисником. В ході виконання бойових завдань Ігор Гончарук  неодноразово виявляв стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину

      23  червня  2022 року біля міста Покровська Донецької області під час бою Ігор отримав важке поранення, доставлений в лікарню м. Дніпро, але рани були несумісні з життям. Похований Гончарук Ігор Андрійович у с. Велика Киріївка.

Йому назавжди залишиться  28 років. Ми втрачаємо кращих у війні, за свою свободу, за наш мирний сон і наше майбутнє…

   Скла­да­ємо до­зем­ний ук­лін ро­ди­ні, яка ви­хо­ва­ла справжнього пат­рі­ота та роз­ді­ля­ємо не­ви­мов­ний біль важ­кої втра­ти.

Прекрасна людина, турботливий син, надійний друг і вірний син України Ігор Гончарук залишиться в нашій пам’яті назавжди молодим. У річницю смерті нашого земляка- героя Ігоря Андрійовича Гончарука  вшануймо його квітами, гарною згадкою, щирою молитвою.

Герої не вмирають доки ми про них пам’ятаємо.