Хрещення Київської Русі: погляд через віки

В читальній залі КЗ « Бершадська бібліотека» презентується тематична книжкова виставка – екскурс «Хрещення Київської Русі: погляд через віки», на якій представлено книги  про історію хрещення Київської Русі. 

   28 липня в Україні щорічно відзначається ця пам’ятна дата. Саме цього дня Православна Церква вшановує пам’ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності. Для українців це свято символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Це – символ соборності усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Хрещення мало не лише історичне значення – воно насамперед духовно та культурно поєднало наш народ з європейським світом і таким чином стало важливою віхою в розвитку української державності.

Більш детальніше з літературою ви можете познайомитися, відвідавши читальний зал КЗ «Бершадська бібліотека», де і представлено дану виставку. Виставка висвітлює історичну знакову подію для всього українського народу, містить православні книги з матеріалами першоджерел. Твори, що  експонуються  сьогодні мають неабиякий попит у користувачів.

Ласкаво просимо до бібліотеки!