«Це воює вона» – нова книга у бібліотеці

     КЗ «Бершадська бібліотека»  отримала книгу «Це воює вона», яка видана  за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту та громадської організації «Жіночий ветеранський рух».   Це воює вона»! – є продовженням проєкту «Дівчата можуть усе», в рамках якого раніше вже вийшли книжки «Це зробила вона», «Це теж зробила вона».

 «Це воює вона» – присвячена сміливим жінкам, які стали на захист України в російсько-українській війні. 25 текстів, 25 ілюстрацій, 25 героїнь — кулеметниць, морпіхів, бойових медикинь, аеророзвідниць, водійок БМП, громадських діячок. Спільна робота 50 авторів над невигаданими історіями захисниць, що роблять можливе і неможливе для перемоги України, долають стереотипи та перешкоди і торують шлях для людей з військовим покликанням.

   Книга завжди була, є, і буде найкращим подарунком для бібліотек. Безкоштовна передача книги «Це воює вона» стала можливою в рамках програми «Сприяння рівності та протидія дискримінації» Національного Демократичного Інституту (НДІ) за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці благодійного фонду «Бібліотечна країна» та видавництва «Видавництво».

  «Жінка у війську сьогодні – це хоробра й надійна воїнка. І немає різниці, чи вона тримає зброю у руках, турнікет, чи запускає дрон. Внесок найкращих доньок України в боротьбу за нашу свободу та незалежність – неоціненний» ,-   підкреслив генерал Валерій Залужний у вступі до книги.

    Дякуємо всім, хто робить добру справу,  збирає, редагує та видає  книги про  сучасну визвольну боротьбу українців за свою землю, народ, за право жити і бути нацією.

 Запрошуємо користувачів завітати у бібліотеку, де на вас чекають нові книги.

#ЦеВоюєВона #ДівчатаМожутьУсе