Цікаві речі  у бібліотеці  для другокласників

           Осінній казковий книжковий сезон у КЗ «Бершадська бібліотека»  триває.  19 жовтня 2023 року на лялькову виставу та веселу  зустріч із книгозбірнею  завітали учні 2-х класів Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка.  

     Юних ліцеїстів зустріла  та провела пізнавальну бібліомандрівку «Цікаві речі у бібліотеці»  –  бібліотекар Світлана Єгорова.  Діти знайомились із   відділом  обслуговування дітей. Бібліотекар розповіла про читацький формуляр – документ кожного користувача бібліотеки. Захоплюючим та  цікавим було знайомство  з новими сучасними дитячими книгами. Далі  переглянули яскраві «розумні» книжки – енциклопедії для дітей. Також малюки дізналися, як належить поводитися у бібліотеці та пригадали правила користування книгами. Цікавим доповненням до бібліомандрівки  стали захоплюючий  мікс загадок «Казкові перегони» та перегляд вистави «Сучасна ріпка» лялькового театру «Казкарик».

     Бібліомандрівка та лялькова вистава подарували читайликам приємні емоції  та радісне спілкування.  На завершення зробили світлини на згадку та з вдячністю і позитивним настроєм залишали бібліотеку.  Цікаві речі у бібліотеці не закінчуються. На кожного, хто приходить у нашу бібліотеку чекає неймовірний,  захоплюючий, розумний книголенд, де,  читаючи, можна мріяти, літати, мандрувати і спілкуватися.