Челендж «З книгою ми все зможемо!»

      На абонементі обслуговування юнацтва КЗ «Бершадська бібліотека»  організований челендж «З книгою ми все зможемо» із циклу заходів до 105 річниці заснування  у. м. Бершадь бібліотеки.  Бібліотекар Ольга Дашківська запропонувала молоді  міста   подивитись на книгу  «іншими очима». Побачити не  папір і надрукований текст, а духовні та інтелектуальні творіння, що «живуть» у бібліотеці,  де інформація,  досвід та  знання літають у повітрі – тільки встигай їх ловити.  

    Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя. Людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги. Багато друзів – книг є у  Бершадській книгозбірні.

     Наші юні користувачі  обирають свій шлях у доросле життя і в цьому  допомагає книга. Книга: підручник, довідник, енциклопедія  навчає, дає нові знання, спонукає до  логічного мислення. Книга художня: поезія і  проза; романи, повісті, оповідання розповідають  життєві чи фантастичні історії, що налаштовують до  розвитку уяви та аналітичного мислення. Є книги, що заспокоюють, інші додають драйву або  естетичної насолоди. Кожна книга – це  фантастичний феномен, що надихає свого читача творити, мріяти, прагнути, розвиватися.

     Завітайте у бібліотеку – найкраще місце для проживання книг, тут ви обов’язково знайдете свою книгу.    Читання книг – це насолода, відпочинок і навчання – три в одному.   Знайдіть у бібліотеці свою книгу і переконайтесь, що з книгою ми все зможемо.